Chciałabym…

Chciałabym, żeby ten blog był jednocześnie osobisty i obiektywny. Oczywiście w granicach rozsądku. Osobisty, ponieważ dotyczy mnie i mojego życia, obiektywny zaś, gdyż mam zamiar relacjonować własne doświadczenia z perspektywy obserwatora oraz interpretować je na podstawie aktualnej wiedzy naukowej.

Chciałabym prowadzić tę stronę w trzech językach. Może nie jednocześnie i nie każdy post, ale w miarę możliwości mój ojczysty polski będzie się przeplatał z angielskim oraz – mam nadzieję – wciąż ulepszanym niemieckim. Z czasem mogą pojawić się także inne języki.

Chciałabym pisać wyczerpująco, ale niekiedy będę zadowolona, jeżeli uda mi się stworzyć cokolwiek wystarczająco dobrego.

Chciałabym opisywać wszystko to, czym się interesuję, od literatury i sztuki przez rękodzieło, gry planszowe, zwierzęta i podróże do szeroko pojętej nauki, będą także wątki autobiograficzne, historia pracy nad sobą. W początkowej fazie powstawania tego bloga zapewne będą dominować tematy okołorodzicielskie – to zagadnienie zaprząta teraz najwięcej moich zasobów, pod każdym względem – oraz projekt eco&mini.

Chciałabym Cię zainteresować prezentowanymi tutaj treściami, zatrzymać ten stan na długo i sprowokować do dyskusji.

A Ty czego oczekujesz?

12 Comments

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s